o firmie


Kochamy to co robimy …

„Nasza firma specjalizuje się w budowaniu identyfikacji wizualnej firm. Tworzymy strony i sklepy internetowe. Zajmujemy się również przygotowaniem materiałów poligraficznych do druku. Wykonujemy projekty dla klientów z przeróżnych branż. Realizujemy projekty jednorazowe, ale współpraca z naszą firmą nie kończy się tylko na jednym jedynym projekcie. ”

Dlaczego warto wybrać nas?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dzięki naszej pasji projektowania każdy nowy projekt to dla nas kreatywne wyzwanie. Dlatego realizujemy go z pełnym zaangażowaniem gwarantując zadowolenie Klienta.

Jak pracujemy?

1. Wywiad – brief

Prace nad projektem rozpoczynamy od wywiadu z klientem. Musimy wiedzieć z jakiej branży jest Twoja firma, czym się zajmuję oraz do kogo skierowana jest oferta firmy.

2. Analiza rynku klienta

Przeprowadzamy analizę związaną z aktualnym charakterem Twojej marki. Sprawdzamy rynek pod względem Twojej konkurencji.

3. Wstępne szkice projektu

Ołówek + kartka + zebrana wiedza = pomysł na projekt! Przystępujemy do pierwszych szkiców.

4. Projektowanie

Spośród wszystkich naszkicowanych propozycji wybierane są te, które najbardziej oddają założenia do projektu i charakteru firmy.

5. Propozycje projektu

Na tym etapie klient wybiera najbardziej zbliżony projekt do ideału.
Nanosimy ewentualne poprawki i przedstawiamy efekt końcowy projektu.

6. Księga znaku

Po zaakceptowaniu wersji ostatecznej tworzymy księgę znaku. Czyli instrukcje która, obejmuję: znaczenie logo, kolorystykę, dopuszczalne wersje logo, pole ochronne, które pomogą w utrzymaniu spójnej identyfikacji wizualnej firmy.

7. Przekazanie finalnego projektu

Klient otrzymuje na koniec swoje logo w kilku formatach graficznych oraz gotową księgę znaku w pliku pdf.